O firmie

O firmie

Powstanie Grupy Doradczej Compertus zainicjowało dwóch przedsiębiorców – Marek Wasiuk i Sebastian Uryn. W 2016 roku połączyli siły i zaczęli rozwijać miejsce, które stało się centrum obsługi biznesu. Tutaj specjaliści z poszczególnych dziedzin zapewnią kompleksową obsługę Twojego przedsiębiorstwa, przejmując na siebie większość obowiązków. Teraz możesz poświęcić czas temu, co najistotniejsze – rozwojowi swojej firmy.

Marek Wasiuk

Od ponad 15 lat związany z biznesem i finansami. Przez wiele lat pełnił funkcje Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu, Prezesa, w wielu spółkach z różnych branż gospodarki. W Grupie Doradczej Compertus zajmuje się doradztwem w obszarach: zarządzania finansami, strategii, zarządzania, sprzedaży – i, jak sam przyznaje, daje mu to zawodową satysfakcję i spełnienie oraz sprawia ogromną przyjemność.

Sebastian Uryn

Wykształcenie z zakresu finansów i ekonomii. Doradca Finansowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie finansowania i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Ponad 1000 zadowolonych Klientów z łączną kwotą finansowania ponad 1 000 000 000 zł. Przeprowadził kilkadziesiąt projektów typu Project Finance. Aktywny inwestor w biznesie oraz na rynku nieruchomości, ze specjalizacją w tematach trudnych i skomplikowanych.

W Grupie Doradczej Compertus zajmuje się doradztwem w zakresach: pozyskiwania finansowania, restrukturyzacji i inwestycji.

Grupę Doradczą Compertus tworzy zespół ekspertów z wielu dziedzin, dzięki czemu świadczymy usługi na miarę oczekiwań. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, doradztwem podatkowym, zarządzaniem finansami, pozyskiwaniem dotacji i finansowania na rozwój działalności, zagadnieniami z obszaru twardego i miękkiego HR, ubezpieczeniami, a także doradztwem strategicznym i sprzedażowym. Wdrażane rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów. Wiedzą i doświadczeniem wspieramy systemy organizacyjne firm, przyczyniając się do ich rozwoju oraz stabilizacji. Z nami poznasz atuty profesjonalnej obsługi.

Jako praktycy biznesu wiemy, że zawsze należy zapracować na swoje wynagrodzenie, dlatego proponując Klientom określone rozwiązania analizujemy, czy przyniosą im one konkretne, odczuwalne korzyści.

Dlaczego warto z nami współpracować

Współpraca z praktykami biznesu

null
W naszej firmie pracują osoby blisko związane z biznesem. Nie jesteśmy teoretykami, proponowane rozwiązania sprawdziliśmy w praktyce i wiemy, że są skuteczne oraz godne uwagi.

Rozwiązania szyte na miarę

null
U nas skorzystasz z takich usług, jakich potrzebujesz. Dostosujemy się do Twojej firmy, a Ty unikniesz części dodatkowych kosztów, które poniósłbyś zatrudniając pracowników na etacie.

Wzrost bezpieczeństwa prowadzonego biznesu

null
Proponowane rozwiązania przetestowaliśmy w praktyce. Wiemy, które przynoszą realne korzyści i sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się bezpieczne i przyjemne. To cenna wiedza praktyczna.

Pełna odpowiedzialność

null
Zajmujemy się finansami firm od początku współpracy. Gwarantujemy poczucie komfortu płynące z powierzenia kwestii finansowych rzetelnej i doświadczonej Grupie Doradczej Compertus.

Kompleksowość oferty

null
Z myślą o Klientach stworzyliśmy zespół, w skład którego wchodzą osoby o różnych profesjach i z wysokimi kompetencjami. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa, dostosowana do potrzeb.

Rozwiązania finansowe bez tworzenia etatu

null
Dzięki współpracy z nami przedsiębiorstwo zyskuje opiekę specjalistów bez konieczności tworzenia dodatkowego etatu w firmie. Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki.
Menu